V10E20AUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V10E20AUTO
JLCPCB Part #
C1528455
Package
Plugin
Description
1.5kA 10J 20V 26V 3.495nF@1MHz 33V 插件 Varistors ROHS