V100RA8X2749
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V100RA8X2749
JLCPCB Part #
C1529783
Package
Plugin
Description
1.2kA 100V 165V 400pF@1MHz 5J 60V 81V 插件 Varistors ROHS