V05P25AUTO
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V05P25AUTO
JLCPCB Part #
C1527784
Package
Plugin
Description
2.5J 25V 28V 39V 400A 750pF@1MHz 77V 插件 Varistors ROHS