TRF600-160-1
MFR.Part #
TRF600-160-1
JLCPCB Part #
C1562207
Description
-40℃~+85℃ 1.7W 160mA 18s 18Ω 250V 320mA 4Ω 插件 Resettable Fuses ROHS