TRF250-180-0.125
MFR.Part #
TRF250-180-0.125
JLCPCB Part #
C413572
Description
-40℃~+85℃ 10A 180mA 250V 3s 4Ω 650mA 800mΩ 900mW 插件 Resettable Fuses ROHS