TRF250-180-2
MFR.Part #
TRF250-180-2
JLCPCB Part #
C2153762
Description
-40℃~+85℃ 1.2W 100V 180mA 2s 3A 4Ω 650mA 800mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS