TRF250-145T-B-0.5
MFR.Part #
TRF250-145T-B-0.5
JLCPCB Part #
C1562301
Description
-40℃~+85℃ 145mA 14Ω 2.5s 290mA 5.4Ω 60V 800mW 插件 Resettable Fuses ROHS