TRF250-120T-RC-B-0.5-2
MFR.Part #
TRF250-120T-RC-B-0.5-2
JLCPCB Part #
C3762164
Description
-40℃~+85℃ 130mA 14Ω 250V 260mA 3A 3s 5.4Ω Plugin Resettable Fuses ROHS