TRF250-120T-RA-B-0.5
MFR.Part #
TRF250-120T-RA-B-0.5
JLCPCB Part #
C1562155
Description
-40℃~+85℃ 1.2s 120mA 16Ω 240mA 250V 3A 7Ω 900mW 插件 Resettable Fuses ROHS