TRF250-183U
MFR.Part #
TRF250-183U
JLCPCB Part #
C3761316
Description
-40℃~+85℃ 1.1W 1.8s 100V 183mA 3.4Ω 685mA 800mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS