TPSMD75CA
MFR.Part #
TPSMD75CA
JLCPCB Part #
C1976793
Description
-65℃~+150℃ 121V 24.8A 2uA 3kW@10/1000us 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS