TPSMD64CA
MFR.Part #
TPSMD64CA
JLCPCB Part #
C1977385
Description
103V 29.1A 2uA 3kW@10/1000us 64V 71.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS