TPSMD36CA
MFR.Part #
TPSMD36CA
JLCPCB Part #
C485727
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1 2uA 36V 3kW@10/1000us 40V 51.6A 58.1V Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS