TPSMD24CA
MFR.Part #
TPSMD24CA
JLCPCB Part #
C316013
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 24V 26.7V 2uA 38.9V 3kW 77.1A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS