TPSMD16CA
MFR.Part #
TPSMD16CA
JLCPCB Part #
C1977434
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
115.4A 16V 17.8V 26V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS