TPSMD14CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TPSMD14CA
JLCPCB Part #
C1977440
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 129.3A 14V 15.6V 23.2V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS