TPSMD10CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TPSMD10CA
JLCPCB Part #
C3705046
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 10V 11.1V 176.5A 17V 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS