TPSMB188CA-VR
MFR.Part #
TPSMB188CA-VR
JLCPCB Part #
C3713048
Description
-65℃~+150℃ 188V 1uA 209V 2A 304V 600W Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS