TPSMB15CA-VR
MFR.Part #
TPSMB15CA-VR
JLCPCB Part #
C1975213
Description
-65℃~+175℃ 15V 16.7V 1uA 24.4V 24.6A 600W@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS