TP5KP58CA
MFR.Part #
TP5KP58CA
JLCPCB Part #
C1976871
Description
2uA 54.5A 58V 5kW@10/1000us 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS