TP5KP45CA
MFR.Part #
TP5KP45CA
JLCPCB Part #
C1976671
Description
-55℃~+150℃ 2uA 45V 50V 5kW@10/1000us 70.2A 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS