TP5KP43CA
MFR.Part #
TP5KP43CA
JLCPCB Part #
C3704219
Description
-55℃~+150℃ 2uA 43V 47.8V 5kW 69.4V 73.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS