TP5KP36CA
MFR.Part #
TP5KP36CA
JLCPCB Part #
C3713513
Description
-55℃~+150℃ 2uA 36V 40V 58.1V 5kW 87.8A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS