TP5KP24CA
MFR.Part #
TP5KP24CA
JLCPCB Part #
C3711711
Description
-55℃~+150℃ 131.1A 24V 26.7V 2uA 38.9V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS