TP5KP18CA
MFR.Part #
TP5KP18CA
JLCPCB Part #
C1976778
Description
-55℃~+150℃ 174.7A 18V 20V 29.2V 2uA 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS