TP5KP12CA
MFR.Part #
TP5KP12CA
JLCPCB Part #
C1977003
Description
-55℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 256.3A 2uA 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS