TP5KP11CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TP5KP11CA
JLCPCB Part #
C3708787
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 11V 12.2V 18.2V 280.2A 2uA 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS