TP5.0SMDJ90CA
MFR.Part #
TP5.0SMDJ90CA
JLCPCB Part #
C20350128
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 111V 188.6V 257.3A@8/20us 5kW@10/1000us 5uA 90V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS