TP5.0SMDJ58CA
MFR.Part #
TP5.0SMDJ58CA
JLCPCB Part #
C20350119
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 120.9V 401.3A@8/20us 58V 5kW@10/1000us 5uA 71.2V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS