TP5.0SMDJ48CA
MFR.Part #
TP5.0SMDJ48CA
JLCPCB Part #
C20350116
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 100V 485.3A@8/20us 48V 58.9V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS