TP1.5KE39CA
MFR.Part #
TP1.5KE39CA
JLCPCB Part #
C3702544
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28.2A 33.3V 37.1V 53.9V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS