TP1.5KE36A
MFR.Part #
TP1.5KE36A
JLCPCB Part #
C1981599
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 30.5A 30.8V 34.2V 49.9V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS