TP1.5KE30CA
MFR.Part #
TP1.5KE30CA
JLCPCB Part #
C1973539
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 25.6V 31.5V 36.7A 41.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS