TP1.5KE24CA
MFR.Part #
TP1.5KE24CA
JLCPCB Part #
C3702942
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 20.5V 22.8V 33.2V 45.8A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS