TMOV20RP625EX2855
MFR.Part #
TMOV20RP625EX2855
JLCPCB Part #
C1529582
Package
Plugin
Description
1.65kV 10kA 1kV 250pF@1MHz 400J 625V 825V 插件 Varistors ROHS