TMOV14RP750E
MFR.Part #
TMOV14RP750E
JLCPCB Part #
C1529766
Package
Plugin
Description
1.2kV 1.98kV 140pF@1MHz 210J 6kA 750V 970V 插件 Varistors ROHS