TMOV14RP115EL2T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TMOV14RP115EL2T7
JLCPCB Part #
C2657772
Package
Plugin
Description
1.1nF@1MHz 115V 150V 180V 300V 35J 6kA 插件 Varistors ROHS