TLPA30CA
MFR.Part #
TLPA30CA
JLCPCB Part #
C3706665
Description
-55℃~+175℃ 105.4A 30V 33.3V 48.4V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS