TLPA17CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TLPA17CA
JLCPCB Part #
C3700655
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 10uA 17V 18.9V 184.8A 27.6V 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS