TCF250-180T
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TCF250-180T
JLCPCB Part #
C1562198
Package
SMD,7x7mm
Description
-40℃~+85℃ 1.9Ω 180mA 380mA 3A 3Ω 60V 900mW SMD,7x7mm Resettable Fuses ROHS