SZSMF6.5AT1G
MFR.Part #
SZSMF6.5AT1G
JLCPCB Part #
C1975915
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 17.9A 1kW@8/20us 250uA 6.5V 7.22V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS