SZSMF4L78AT1G
MFR.Part #
SZSMF4L78AT1G
JLCPCB Part #
C20350091
Description
-55℃~+175℃ 126V 3.2A@10/1000us 400W@10/1000us 500nA 78V 95.8V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS