SZSMF4L70AT1G
MFR.Part #
SZSMF4L70AT1G
JLCPCB Part #
C20350087
Description
-55℃~+175℃ 113V 3.5A 400W@10/1000us 500nA 70V 86V TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS