SZSMF4L60AT1G
MFR.Part #
SZSMF4L60AT1G
JLCPCB Part #
C20350081
Description
-55℃~+175℃ 4.1A 400W@10/1000us 500nA 60V 73.7V 96.8V TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS