SZSMF4L58CAT1G
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SZSMF4L58CAT1G
JLCPCB Part #
C20350078
Package
SOD-123F
Description
-55℃~+175℃ 4.3A 400W@10/1000us 500nA 58V 71.2V 93.6V IEC 61000-4-2 TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS