SZSMF4L54AT1G
MFR.Part #
SZSMF4L54AT1G
JLCPCB Part #
C20350075
Description
-55℃~+175℃ 4.6A 400W@10/1000us 500nA 54V 66.3V 87.1V TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS