SZSMF4L48AT1G
MFR.Part #
SZSMF4L48AT1G
JLCPCB Part #
C20350070
Description
-55℃~+175℃ 400W@10/1000us 48V 5.2A 500nA 58.9V 77.4V IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS