SZSMF4L43AT1G
MFR.Part #
SZSMF4L43AT1G
JLCPCB Part #
C20350066
Description
-55℃~+175℃ 400W@10/1000us 43V 5.8A 500nA 52.8V 69.4V IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS