SZSMF4L40AT1G
MFR.Part #
SZSMF4L40AT1G
JLCPCB Part #
C20350064
Description
-55℃~+175℃ 400W@10/1000us 40V 49.1V 500nA 6.2A 64.5V TVS Unidirectional SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS