SZSMF4L33CAT1G
MFR.Part #
SZSMF4L33CAT1G
JLCPCB Part #
C20350061
Description
-55℃~+175℃ 33V 40.6V 400W@10/1000us 500nA 53.3V 7.5A TVS SOD-123F ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS